1
2 -budynki administracji publicznej; -ruch kołowy; -poruszamy się pieszo, rowerami i trolejbusami
3 Do centrum doprowadzają uliczki przy, których znajdują się sklepy, miejsca pracy, szkoły, przedszkola, restauracje, teatr, kino itp. tu obowiązuje ruch taki jak w centrum ale, można również dojechać autami ekologicznymi. Przy każdej ulicy znajdują się parki- miejsca zieleni przeznaczone do wypoczynku.
4 Z jednej strony miasta tworzymy osiedla bloków i domków mieszkalnych oraz miejsc wypoczynku i rozrywki takich jak hale sportowe, kręgielnie, basen i korty tenisowe. Osiedle jest przystosowane do sortowania odpadów oraz pozyskiwania alternatywnych źródeł energii.
5 Z tej strony miasta znajdują się farmy zwierzęce i pola uprawne w celu produkcji żywności. Rolnicy nie używają sztucznych środków ochrony roślin; używają naturalnych nawozów i kompostu utworzonego z odpadów organicznych produkowanych przez mieszkańców osiedla.
6 -fabryka przetwarzająca segregowane odpady; -farma wiatrakowa produkująca prąd, prąd dla całego miasta ; -lampy solarne pozyskujące ciepło na potrzeby fabryki; -elektrownia geotermalna; -tamy wodne w celu pozyskania energii elektrycznej ; -biologiczno-ekologiczna oczyszczalnia ścieków.
7
8
9
10
11 -dach zaopatrzony w baterie słoneczne- źródło pozyskiwania ciepłej wody; -ściany wykonane z monochromatycznego szkła; -domy zasilane w energie elektryczną produkowaną na farmie alternatywnych źródeł energii; -budynki zaopatrzone w garaże służące do przechowywania samochodów i rowerów; -wyznaczone miejsca do składowania segregowanych odpadów.
12
13
14
15
16
17 - Pojazd może być zasilany energią słoneczną - na dachu znajdują się baterie słoneczne; -można go ładować za pomocą prądu elektrycznego; -pojazd nie wydziela szkodliwych substancji takich jak tlenki siarki i azotu.
18
19 -zasilany energią słoneczną -ekologiczny -wykonany z przetopionego metalu pochodzącego z odpadów -energooszczędny
20
21 - Grafika google Projekt zrealizowany przez uczniów klasy II b pod opieką : Pani Agnieszki Bielawskiej.