1 Omówienie napraw magazynowych W niniejszej prezentacji pragniemy omówić wykaz procedur, czynności przygotowawczych, prac naprawczych I końcowych lodówek podczas procesu naprawy.
2 1.Przyjęcie lodówek i wstępna kwalifikacja 2.Segregacja lodówek 3.Naprawa urządzenia 4.Mycie 5.Czynności wykończeniowe 6.Kontrola 7.Zabezpieczenie do transportu 8.Wysyłka Omówienie napraw magazynowych
3 Przyjęcie lodówek i wstępna kwalifikacja Po otrzymaniu listy lodówek od kierowcy, pracownik sprawdza jej prawidłowość ze stanem faktycznym lodówek oraz wstępnie kwalifikuje urządzenia do naprawy.
4 Segregacja lodówek Urządzenia są dzielone przez pracownika ze względu na rodzaj uszkodzenia oraz typ lodówki, po czym składowane na magazynie, bądź bezpośrednio przekazane do naprawy.
5 Naprawa urządzenia Serwisant przystępuje do naprawy urządzenia, poprzez wymianę części składowych przywraca urządzeniu sprawność działania.
6 Mycie Lodówka jest rozkręcana, myta środkami chemicznymi spełniającymi wymogi bezpieczeństwa, suszona, po czym montowana.
7 Mycie
8 Czynności wykończeniowe Przeprowadzane są prace wykończeniowe, gdzie lodówce przywracany jest pierwotny wygląd – usuwanie starych i nakładanie nowych oklein, uzupełnianie półek i uchwytów, montowane jest nowe logo topera, zmieniane jest oświetlenie.
9 Czynności wykończeniowe
10 Kontrola Urządzenie jest kontrolowane. Sprawdzana jest jakość wszystkich przeprowadzonych prac, dokonywana jest także kontrola elektryczna zabezpieczeń lodówki. Po pozytywnej weryfikacji urządzenia zostaje ono przekazane do zapakowania.
11 Kontrola
12 Zabezpieczenie do transportu Urządzenie jest ustawiane na owijarce, gdzie nakładana jest folia zabezpieczająca, okładziny tekturowe, dystanse styropianowe. Dodawane są informacje odnośnie warunków przewożenia.
13 Zabezpieczenie do transportu
14 Wysyłka Po przejściu całego procesu lodówka wpisywana jest w ewidencję urządzeń gotowych do wyjazdu z magazynu.
15 Dziękujemy za uwagę.